http://food.multycourse.com.ua/ 0 0 ua 3878ae2376495b2a83da13eaf4482fe2

УВАГА!

Не обрана стать. Вам необхідно перейти до профілю, обрати стать та зберегти внесені зміни.

Перейти до профілю
Закрити вікно
 
При натискані на цю кнопку ви потрапите на головну сторінку сайта
 
Це кнопка активації глосарія
   
Ця кнопка дозволяє скопіювати курс для офлайн проходження
 

Фон

color1 color2 color3
Дозволяє замінити колір фону робочої зони

Текст

Вибір мови:

Про нас

ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ’Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»

Громадська організація Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» діє з 2000 року (Свідоцтво Міністерства юстиції України № 34 від 31.05.2000).

Фонд спрямовує свою діяльність на розробку та впровадження в навчальних закладах програм, які базуються на формуванні життєвих навичок здорового способу життя та профілактики соціально небезпечних захворювань. Організація працює над покращенням якості навчання шляхом формування у дітей життєвих навичок, які допоможуть їм подолати щоденні виклики та пристосуватися до життя у мінливому світі.

Головні види діяльності: впровадження соціальних проектів для розвитку освітніх навчальних програм для учнів, учителів і батьків з питань здорового способу життя, профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб.

Організація співпрацює з Агенціями ООН (ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, Фонд народонаселення ООН), Німецьким бюро співробітництва (GIZ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Корпусом миру США в Україні. Національні партнери – Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, регіональні інститути післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська спілка вчителів і тренерів» (ВСЕСВІТ).